З Тай Цзи Цюань (Вік необмежений)

 

Перша частина занять – це розминка, яка починається з верхньої частини тіла:

  • Обертання шиєю, руками, корпусом, коліна, стопи ніг (рухи повільні і детальні);
  • Розтирання: голова, лице, шия, плечі,  руки, корпус з передньою частиною і зі спини, ноги;
  • Вправи з "Намотування шовкової нитки".

Розминка триває 30 – 40 хвилин.

Друга частина занять – основна частина. Сюди входять проходження комплексів Тай Цзи Цюань: вивчення азів для новачків, повторення вивчених частин для досвідчених відвідувачів. У занятті бере участь вся група, після чого відбувається індивідуальна обробка окремих елементів і рухів комплексу з кожним учнем.

Основна частина триває 65 – 75 хвилин.

Третя частина – завершальна. Включає вправи в парах ("Туи Шоу"), підйом та опускання "Великої Кулі" – Тай Цзи Цюань з допомогою технік Тай Цзи Цюань, утримання та перенос "Великої Кулі" – Тай Цзи Цюань в стійках, вправи на розслаблення і дихальні вправи з Циган.

 Третя частина триває 15 – 25 хвилин.

Оскільки праця тренера направлена на здебільшого на персональний  підхід до кожного, то під час і наприкінці занять тренер спілкується з кожним "учнем" індивідуально. Тренер визначає: на що необхідно звернути увагу при виконанні вправ, якість виконання вправ, ступінь старанності та показник докладених зусиль.

Пошук


НОВИНИ

16.11.2021
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! Бажаємо здоров’я, натхнення, яскравих вражень, хороших знань і легких іспитів! Нехай студентські роки збагатять вас знаннями та залишать приємні спогади на все життя! З нагоди свята даруємо кожному з вас можливість пройти...
10.04.2021
Відбудеться науково-практичний семінар «Пошук шляхів розвитку інтелектуальних технологій і зв'язку» Буде проаналізовано питання удосконалення менеджменту підприємств та маркетингу, шляхи та напрямки розвитку засобів інтелектуальних технологій та систем зв’язку. Висвітлено питання урахування у прийнятті управлінських рішень...
01.01.2021
Колектив та керівництво Науково-дослідного інституту інфокомунікацій Державного уніферситету інтелектуальних технологій і зв'язку вітає з Новим 2021 роком та бажає усім міцного здоров'я, творчих і наукових звершень!
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank