Анкетування (за наявності логіна та пароля)

Для проходження анкетування за Програмою творчої реалізації "СТИМУЛ" Ви можете скористатись електронною версією анкети для персональних комп'ютерів або для мобільних пристроїв. 

Щоб розпочати анкетування перейдіть за відповідним посиланням внизу цієї сторінки.

Введіть у формі Ваш логін та пароль.

Заповніть форму персональних даних. Щонайменше необхідно вказати Ваше ім'я та адресу електронної пошти.

Далі послідовно заповніть анкети Тест26 та Тест28. Детальну інструкцію по заповненню анкет можна проглянути натиснувши кнопку Допомога у вікні відповідної анкети.

Увага! Після завершення анкетування не забудьте натиснути кнопку Закінчити анкетування для надсилання даних на обробку!

Сервер анкетування у нічні години недоступний. Ви можете продовжити анкетування у зручний для Вас час, перейшовши за вказаними посиланнями і ввівши Ваш логін та пароль.

Ми надішлемо Ваш звіт з результатами анкетування на електронну скриньку, яку Ви вказали.

 

Версія для персональних комп'ютерів

 або

Версія для мобільних пристроїв (планшетів)

 

З побажаннями та запитаннями звертайтесь на електронну скриньку: cont

Пошук


НОВИНИ

16.11.2021
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! Бажаємо здоров’я, натхнення, яскравих вражень, хороших знань і легких іспитів! Нехай студентські роки збагатять вас знаннями та залишать приємні спогади на все життя! З нагоди свята даруємо кожному з вас можливість пройти...
10.04.2021
Відбудеться науково-практичний семінар «Пошук шляхів розвитку інтелектуальних технологій і зв'язку» Буде проаналізовано питання удосконалення менеджменту підприємств та маркетингу, шляхи та напрямки розвитку засобів інтелектуальних технологій та систем зв’язку. Висвітлено питання урахування у прийнятті управлінських рішень...
01.01.2021
Колектив та керівництво Науково-дослідного інституту інфокомунікацій Державного уніферситету інтелектуальних технологій і зв'язку вітає з Новим 2021 роком та бажає усім міцного здоров'я, творчих і наукових звершень!
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank