НОВИНИ

21 вересня 2012 року – День миру. Цирк несе мир та радість у серця!

IMG 0286Під куполом Львівського державного цирку, відбулася друга осіння зустріч міні-тренерів, приурочена святкуванню  Дня миру в Україні (21 вересня)! Міні-тренери прийшли до висновку, що циркове мистецтво несе мир і радість у серця та допомагає розвивати Сили Стимулятка.

 

Детальніше...

Друга неділя вересня. Відбулася осіння зустріч міні - тренерів. Нові грані спілкування і поведінки!

IMG 0308Відбулася перша осіння зустріч міні-тренерів на тему: «Етикет. Культурні правила поведінки». Знання етикету, вміння їх застосувати є показником морально-етичного внутрішнього світу людини, духовного та інтелектуального розвитку.

 

Детальніше...

23 серпня 2012 року – День Державного Прапора України та День вишиванки. Українська символіка єднає друзів!

IMAG0836 copy_copyВідбулося зібрання тренерів, міні-тренерів та учасників проекту,shutterstock 53827075 приурочене святкуванню Дня Державного Прапора України. Оскільки дійство проходило у Львові, то одночасно відзначалося й свято вишиванки.

 

Детальніше...

12 липня 2012 року – День фотографа. Світ очима дитини (Сила Уяви і Краси)!


P5150892Творча команда проекту «Пізнай себе, рости зі Стимулятком» організувала святкування Дня фотографа під гаслом: «Фотографія – реальність життя». Діти принесли на зустріч зроблені фотографії ними, або членами їх родини.

 

 

Детальніше...

26 травня 2012 року – день працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!

ff003Команда з розвитку Програми творчої реалізації «Стимул» вирішилаff004
показати дітям чудодійство створення книг (друкованих і, навіть, електронних!) та організувала тематичне зібрання під гаслом: "Таємничий світ друкарства".

Варто зазначити, що на сьогоднішній час, у еру розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, виготовляються також і технологічні новинки – електронні книги, що суттєво збільшують можливості друкованих видань, маючи здатність впливати на різноманітні канали сприйняття інформації.

Детальніше...

22 квітня 2012 року – Міжнародний день Землі. Земля – колиска людства!

z003Міжнародний день Землі – це свято єднання людей планети у вирішенні питань  захисту навколишнього середовища, збереження природних ресурсів та передання їх наступним поколінням.

Творча команда проекту "Пізнай себе, рости зі Стимулятком", прагнучи донести до дітей важливість даного питання, вирішила провести тематичне зібрання "Земля – колиска людства!"

Детальніше...

27 березня 2012 року – День театру!

IMG 8476З цієї нагоди команда Програми творчої реалізації «Стимул» провела тематичне зібрання:  "Театр – свято душі!". Як знавець театру, основну роль в  організації зібрання взяв на себе тренер ПТР «Стимул» Сергій Павлович Кустов, який уже понад 40 років працює у Першому українському театрі для дітей та юнацтва міста Львова. 

З огляду на захоплення дітей театром, театральним гримом та костюмами, було вирішено створити театр "Стимул плюс", а тренера ПТР "Стимул" Кустова Сергія Павловича обрати його творчим керівником.

Детальніше...

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank

Анонси

07.10.2015
Автори: Воробієнко П.П., Кустов С.П, Озарко К.С., Опотяк Ю.В. Друкується в рамках розвитку Програми творчої реалізації «СТИМУЛ» та надає право...

Актуально

15.09.2015
Нова публікація У збірнику наукових праць Економічний аналіз Тернопільського національного економічного університету Том 19, № 2 за 2015 рік опубліковано статтю...
01.08.2015
ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ» На сьогодні сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – це: нові стандарти життя для громадян України...
15.05.2014
Нова публікація У збірнику наукових праць Бізнес інформ № 4 за 2014 рік опубліковано статтю наших авторів Озарко К.С., Опотяк Ю.В.,...
15.02.2013
Нова публікація У Збірнику наукових праць «Економічний аналіз» Тернопільського національного економічного університету Випуск 12, частина 3 за 2013 рік опубліковано статтю...
12.08.2012
Нова публікація У Віснику соціально-економічних досліджень №1 (44) за 2012 рік опубліковано статтю наших авторів П.П.Воробієнко, К.С.Озарко, Ю.В.Опотяк "Дослідження особистісних характеристик...