НОВИНИ

1 квітня 2013 року – день сміху! Хай лунає сміх навкруг- сміх для нас найкращий друг!

rus2 copyЗрозуміло, чому у книзі "Пізнай себе та рости зі Стимулятком!", яка незабаром побачить світ, є ЦІЛИЙ розділ про день Сміху в Одесі!

 

 

 

 

Детальніше...

27 березня 2013 року – День театру! Театральне мистецтво об’єднує серця!

IMAG1101Міні-тренери Діанка, Максимко та Миколка до Дня театру підготували міні-виставу "Алло, це митниця?, або для друзів немає перешкод!(вистава висвітлюється у фотоколажі та текстовому описі).

Продовжуючи традицію проведення тематичних зібрань, присвячених знаменним датам, команда Програми творчої реалізації "Стимул" провела зустріч "Театральне мистецтво об’єднує серця!". Головуючим зустрічі став тренер ПТР "Стимул" Кустов Сергій Павлович, народний артист України.

Детальніше...

9 лютого 2013 року – День стоматолога! "Сміх – стимул до успіху!"

 000011Враховуючи позитивні якості посмішки, та з нагоди Дня стоматолога, команда Програми творчої реалізації «Стимул» оголосила КОНКУРС на найщирішу, найяскравішу та найоптимістичнішу посмішку (бажано з наявністю зубів :-)! ).

 

 

 

Детальніше...

27 грудня 2012 року – дійство напередодні Новорічни свят!

x0001-1Міні-тренери підготували театралізоване дійство, прикрашене власноруч зробленими Стимулятками та розвиваючими задачками!
В самостійно створених із різнопланового одягу костюмах, діти декламували вірші, співали, танцювали, придумували загадки й...майстрували!

 

 

Детальніше...

19 грудня 2012 року – День Святого Миколая! Святий Миколай творить дива!

mukolaj000x1Подарунки, вистави, сеанси перевтілень і, звичайно, розповіді про Миколая в цей день панували у Науково-дослідному інституті інфокомунікацій ОНАЗ ім. О. С. Попова.

 

 

 

Детальніше...

16 листопада 2012 року в Україні – день працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Ogoloshennja1

Знаковою подією для Науково-дослідного інституту ОНАЗ ім. О.С. Попова стало те, що саме в День відзначення свята працівників радіо, телебачення та зв'язку, вийшов у світ ліричний відступ-додаток до книги "Пізнай себе та рости зі Стимулятком!" - збірка поетичних замальовок "Пізнай себе" з компакт-диском (електронна версія книги та начитка тренерами ПТР «СТИМУЛ» вибраних творів із відеосупроводом) до неї, як наочна ілюстрація командної роботи та індивідуального поетичного погляду…

Детальніше...

27 жовтня 2012 року – зустріч тренерів ПТР "Стимул" "В гостях у "Маленького принца"

"Маленький принц" є уособленням таємничої часточки дитячої душі, яка присутня у кожному дорослому. Незабутній світ дитинства дає нам віру у здійснення бажань та потребу розкрити, як пелюстки троянд, всі свої приховані здібності, тому дорослі прагнуть, хоч би у мріях (на паперових літачках) повернутися туди. 

 

 

 

Детальніше...

23 жовтня 2012 року – представники "Стимулятка" разом з представниками 4-Б класу ЛСШколи І ступеня № 4 потрапили аж на дві екскурсії!!!

IMAG0085-newВже традиційним для команди проекту «Пізнай себе, рости зі Стимулятком»! Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова є  організація різноманітних заходів, проведення тематичних зібрань і екскурсій з метою ознайомлення дітей з державними чи міжнародними подіями, професіями та їх походженням, видатними особистостями тощо.

Цього разу, представники Програми творчої реалізації «Стимул», зокрема один із її тренерів – Оксана Височанська та міні-тренер Діанка Озарко, долучилися до заходів, що відбулися за ініціативою Шебунчак Галини Іванівни - класного керівника 4-Б класу Львівської Спеціалізованої Школи І ступеня № 4 (де навчається вище згаданий міні-тренер Діанка) спільно з батьківським комітетом класу.

Детальніше...

21 вересня 2012 року – День миру. Цирк несе мир та радість у серця!

IMG 0286Під куполом Львівського державного цирку, відбулася друга осіння зустріч міні-тренерів, приурочена святкуванню  Дня миру в Україні (21 вересня)! Міні-тренери прийшли до висновку, що циркове мистецтво несе мир і радість у серця та допомагає розвивати Сили Стимулятка.

 

Детальніше...

Друга неділя вересня. Відбулася осіння зустріч міні - тренерів. Нові грані спілкування і поведінки!

IMG 0308Відбулася перша осіння зустріч міні-тренерів на тему: «Етикет. Культурні правила поведінки». Знання етикету, вміння їх застосувати є показником морально-етичного внутрішнього світу людини, духовного та інтелектуального розвитку.

 

Детальніше...

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank

Анонси

07.10.2015
Автори: Воробієнко П.П., Кустов С.П, Озарко К.С., Опотяк Ю.В. Друкується в рамках розвитку Програми творчої реалізації «СТИМУЛ» та надає право...

Актуально

15.09.2015
Нова публікація У збірнику наукових праць Економічний аналіз Тернопільського національного економічного університету Том 19, № 2 за 2015 рік опубліковано статтю...
01.08.2015
ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ» На сьогодні сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – це: нові стандарти життя для громадян України...
15.05.2014
Нова публікація У збірнику наукових праць Бізнес інформ № 4 за 2014 рік опубліковано статтю наших авторів Озарко К.С., Опотяк Ю.В.,...
15.02.2013
Нова публікація У Збірнику наукових праць «Економічний аналіз» Тернопільського національного економічного університету Випуск 12, частина 3 за 2013 рік опубліковано статтю...
12.08.2012
Нова публікація У Віснику соціально-економічних досліджень №1 (44) за 2012 рік опубліковано статтю наших авторів П.П.Воробієнко, К.С.Озарко, Ю.В.Опотяк "Дослідження особистісних характеристик...