НОВИНИ

Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!

444Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова  бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!

 

 

 

Детальніше...

19 грудня 2017 року - науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій»

scientific-journalПроведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій»

На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.

 

Детальніше...

Всесвітній день інформації

thumb 3 IMAG2139-1Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова  вітає вас із Всесвітнім днем інформації.

 

 

 

Детальніше...

11 жовтня 2016 року - науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні»

scientific-journalПроведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні»

На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.

 

Детальніше...

Вітаємо із всесвітнім днем радіо

Вітаємо з Всесвітнім днем радіо!

den-radio2014-1Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками.

Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше життя, охоплюючи сфери професійної діяльності та відпочинку людей, забезпечуючи та сприяючи культурному розвитку та освіченості громадян. Адже сучасна людина повинна знаходитися в курсі всіх подій, вміти їх аналізувати, систематизувати і обирати для себе найприйнятніше та найважливіше. На сьогоднішній день, згідно інформації Міжнародного союзу електрозв’язку, понад 75% сімей у світі мають хоча б один радіоприймач.

Щиро бажаємо, щоб новини завжди були приємними, цікавими та вчасними!

Нехай кожен день Вас надихають Сили професійного лідерства, самобутньої творчості, невичерпної фантазії, безмежної любові та таланту!

15 грудня 2015 року - науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством»

scientific-journalПроведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством»

На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.

 

Детальніше...

Спільний експеримент

stimulСпільний експеримент

Одеської національної академіії зв’язку  ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного випускника у рамках Програми творчої реалізації "Стимул"

 

Детальніше...

23 жовтня 2015 року - науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень»

scientific-journalПроведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень»

На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.

 

Детальніше...

5 жовтня 2015 року - тематичне зібрання «Слово про викладача!»

5zhovtnyaНайзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати.

Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про викладача!"…

Детальніше...

1 вересня 2015 року - тематичне зібрання "Книга – духовна скарбниця!"

DSCN4774Книга – це джерело невичерпної мудрості, яке з давніх-давен так потрібне людям. Творча команда ПТР "Стимул" вирішила присвятити тематичне зібрання КНИЗІ!

Гостем тематичного зібрання став директор видавництва "Апріорі" Юрій Ігорович Николишин.

 

Детальніше...

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank

Анонси

07.10.2015
Автори: Воробієнко П.П., Кустов С.П, Озарко К.С., Опотяк Ю.В. Друкується в рамках розвитку Програми творчої реалізації «СТИМУЛ» та надає право...

Актуально

15.09.2015
Нова публікація У збірнику наукових праць Економічний аналіз Тернопільського національного економічного університету Том 19, № 2 за 2015 рік опубліковано статтю...
01.08.2015
ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ» На сьогодні сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – це: нові стандарти життя для громадян України...
15.05.2014
Нова публікація У збірнику наукових праць Бізнес інформ № 4 за 2014 рік опубліковано статтю наших авторів Озарко К.С., Опотяк Ю.В.,...
15.02.2013
Нова публікація У Збірнику наукових праць «Економічний аналіз» Тернопільського національного економічного університету Випуск 12, частина 3 за 2013 рік опубліковано статтю...
12.08.2012
Нова публікація У Віснику соціально-економічних досліджень №1 (44) за 2012 рік опубліковано статтю наших авторів П.П.Воробієнко, К.С.Озарко, Ю.В.Опотяк "Дослідження особистісних характеристик...