НОВИНИ

Нових звершень у прийдешньому році!

444Колектив та керівництво Науково-дослідного інституту інфокомунікацій Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку вітає всіх причетних до технологій зя'язку та інформатики з Новим 2022 роком та бажає усім міцного здоров'я, творчих і наукових звершень!

 

 

 

Детальніше...

З міжнародним ДНЕМ СТУДЕНТА!

dddddddd

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

Бажаємо здоров’я, натхнення, яскравих вражень, хороших знань і легких іспитів! Нехай студентські роки збагатять вас знаннями та залишать приємні спогади на все життя!

З нагоди свята даруємо кожному з вас можливість пройти анкетування у Програмі творчої реалізації «Стимул»!
Результати анкетування допоможуть вам краще зрозуміти притаманні і приховані особливості характеру, внутрішньої мотивації та багато іншого!

Детальніше...

До уваги майбутніх магістрів! 21 грудня 2021 року відбудеться Науково-практичний семінар «Впровадження інтелектуальних технологій у діяльність сучасних підприємств»

scientific-journalВідбудеться науково-практичний семінар «Впровадження  інтелектуальних технологій у діяльність сучасних підприємств»

Буде проаналізовано питання  впливу цифрової економіки на функціонування сучасних підприємств,  напрямки удосконалення управління підприємством, засоби маркетингу в системі управління компанії в умовах відкритої економіки, вплив мотиваційного фактору в системі менеджменту підприємства через призму реалізації управлінських рішень, вплив пандемії коронавірусу на управління  діяльності підприємства в сучасних умовах. Розглянуто шляхи впровадження сучасних інфокомунікаційних засобів і систем у діяльність підприємств

Детальніше...

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank