Актуально

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ збірнику наукових праць Економічний аналіз Тернопільського національного економічного університету Том 19, № 2 за 2015 рік опубліковано статтю нашого автора Височанської О.М. "Вплив особливостей сприйняття та передачі інформації при формуванні цільових виробничих груп персоналу"

Детальніше...

ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ»

Image00010ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ»

На сьогодні сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – це: нові стандарти життя для громадян України й суспільства в цілому; сектор бізнесу, що швидко розвивається; нові робочі місця і новий сучасний напрям освіти.

Спостерігається стійкий дефіцит кваліфікованих кадрів на ринку праці інформаційно-технологічної (ІТ) галузі, незважаючи на розвинену мережу вищих навчальних закладів – провайдерів ІТ-спеціальностей, а також чималий щорічний обсяг державного замовлення на підготовку ІТ-фахівців.

Детальніше...

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ збірнику наукових праць Бізнес інформ № 4 за 2014 рік опубліковано статтю наших авторів Озарко К.С., Опотяк Ю.В., Челомбитько В.В. "Підхід до оцінки ефективності діяльності персоналу з врахуванням особистісного фактору"

Детальніше...

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ Збірнику наукових праць «Економічний аналіз» Тернопільського національного економічного університету Випуск 12, частина 3 за 2013 рік опубліковано статтю нашого автора К.С.Озарко "Методичне оцінювання впливу особистісних характеристик персоналу на ефективність діяльності підприємства"

Детальніше...

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ Віснику соціально-економічних досліджень №1 (44) за 2012 рік опубліковано статтю наших авторів П.П.Воробієнко, К.С.Озарко, Ю.В.Опотяк "Дослідження особистісних характеристик персоналу у діяльності підприємств за допомогою програмного комплексу «Стимул»"

Детальніше...

Старт пілотного проекту «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!»

Image00001Перші успішні кроки Стимулятка в безмежний світ пізнання! Стимулятко та діти – знайомство переросло у міцну дружбу!

Пілотний проект «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!» стартував у міжнародний день захисту дітей 1 червня 2012 року в школі № 34 ім. М. Шашкевича в місті Львові. Доречно пригадати і зробити маленький екскурс в минуле, що ця школа є ПЕРШОЮ українською школою австрійського Львова і є однією з найстаріших у місті Львові.

Детальніше...

Звернення до батьків

Шановні батьки!logo-stumyatkoНауково-дослідний інститут інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова звертається до Вас з пропозицією долучитися до Програми творчої реалізації «Стимул», яка розроблена вченими та науковцями Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій (м. Львів) спільно з вчителями, творчою інтелігенцією Львівщини.

Детальніше...

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank