Актуально

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ збірнику наукових праць Економічний аналіз Тернопільського національного економічного університету Том 19, № 2 за 2015 рік опубліковано статтю нашого автора Височанської О.М. "Вплив особливостей сприйняття та передачі інформації при формуванні цільових виробничих груп персоналу"

Детальніше...

ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ»

Image00010ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ»

На сьогодні сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – це: нові стандарти життя для громадян України й суспільства в цілому; сектор бізнесу, що швидко розвивається; нові робочі місця і новий сучасний напрям освіти.

Спостерігається стійкий дефіцит кваліфікованих кадрів на ринку праці інформаційно-технологічної (ІТ) галузі, незважаючи на розвинену мережу вищих навчальних закладів – провайдерів ІТ-спеціальностей, а також чималий щорічний обсяг державного замовлення на підготовку ІТ-фахівців.

Детальніше...

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ збірнику наукових праць Бізнес інформ № 4 за 2014 рік опубліковано статтю наших авторів Озарко К.С., Опотяк Ю.В., Челомбитько В.В. "Підхід до оцінки ефективності діяльності персоналу з врахуванням особистісного фактору"

Детальніше...

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ Збірнику наукових праць «Економічний аналіз» Тернопільського національного економічного університету Випуск 12, частина 3 за 2013 рік опубліковано статтю нашого автора К.С.Озарко "Методичне оцінювання впливу особистісних характеристик персоналу на ефективність діяльності підприємства"

Детальніше...

Нова публікація

Нова публікація

magazineУ Віснику соціально-економічних досліджень №1 (44) за 2012 рік опубліковано статтю наших авторів П.П.Воробієнко, К.С.Озарко, Ю.В.Опотяк "Дослідження особистісних характеристик персоналу у діяльності підприємств за допомогою програмного комплексу «Стимул»"

Детальніше...

Старт пілотного проекту «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!»

Image00001Перші успішні кроки Стимулятка в безмежний світ пізнання! Стимулятко та діти – знайомство переросло у міцну дружбу!

Пілотний проект «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!» стартував у міжнародний день захисту дітей 1 червня 2012 року в школі № 34 ім. М. Шашкевича в місті Львові. Доречно пригадати і зробити маленький екскурс в минуле, що ця школа є ПЕРШОЮ українською школою австрійського Львова і є однією з найстаріших у місті Львові.

Детальніше...

Звернення до батьків

Шановні батьки!logo-stumyatkoНауково-дослідний інститут інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова звертається до Вас з пропозицією долучитися до Програми творчої реалізації «Стимул», яка розроблена вченими та науковцями Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій (м. Львів) спільно з вчителями, творчою інтелігенцією Львівщини.

Детальніше...

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank