Тренери

 • Тренер ПТР "Стимул", народний артист України, актор - Сергій Павлович Кустов

  254627З 2010 року активно співпрацює з Науково-дослідним інститутом інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С. Попова. Бере вагому участь у розробці, організації та проведенні тренінгів, які направлені на розвиток креативної особистості, на розуміння прекрасного, гармонії. Маючи великий життєвий та професійний досвід, докладно і популярно знайомить із перевагами та можливостями професії перевтілення, спонукає до постійних творчих звершень.

  Про творче життя висловлюється доволі лаконічно: "З вічності в сучасність – один крок, як  і з життя на сцену – лише крок. У цих кроках – щастя людини-творця. І "Стимул" – це ще один крок для мене до неповторних спілкувань і нових звершень, це - шлях до гармонійного розвитку, це поштовх для постійного вдосконалення, ключ для творчості!"


  Біографія
  Статті

  Портрет Сергій Кустов

 • Тренер ПТР "Стимул", сертифікований інструктор зі стилю Чень з Тай Цзи Цюань - Ігор Юрійович Понаровський

  Photo1010380-1З жовтня 2012 року співпрацює з Науково-дослідним інститутом інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С. Попова. Як тренер ПТР "Стимул", проводить заняття з Тай Цзи Цюань стилю Чень, які спрямовані на вивчення різноманітних технік, зняття стресу, зміцнення імунітету, покращення самопочуття та комплексного оздоровлення організму в цілому.  

  Життєвим кредо тренера є вислів: "Тай Цзи Цюань - позитивний заряд для фізичного розвитку, а Програма творчої реалізації "Стимул" - позитивний імпульс для духовного розвитку людини. Їх поєднання забезпечує гармонійний розвиток особистості в цілому!"

   


  Біографія
  Статті

 • Тренер ПТР "Стимул", художник, поет - Леонід Леонідович Коврига

  IMG 4699Cпівпрацює з Науково-дослідним інститутом інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С. Попова. Бере активну участь у розробці тренінгів, оформленні мультимедійних матеріалів та книг, які направлені на розвиток творчої особистості, на гармонійне вдосконалення та розуміння прекрасного.

  Завдяки великому життєвому та професійному досвіду, Леонід Леонідович популярно і захоплююче знайомить з перевагами та можливостями своєї професії, спонукає до нових творчих висот та постійного самовдосконалення і розвитку.


  Біографія
  Роботи

 • Тренер Лесняк Марія Антонівна

  masagМи хочемо запропонувати вам вдосконалити свою зовнішність і стати гармонійною особистістю. Саме тому у масажному салоні, який представляє Лесняк Марія Антонівна (викладач, мануальний терапевт, косметолог-масажист), ви за короткий термін реально побачите зміни, що цілеспрямовано  вас приведуть до вишуканості, неповторності і впевненості у власній привабливості.

  "Людина, яка доглядає за своїм тілом  – це людина, яка успішно крокує по життю, 
  це людина, яка випромінює впевненість, це людина, яка постійно є в центрі уваги, 
  це людина, яка гармонійно розвинена, 
  це людина, яка створена для щастя!"

   


  Навчання 

 • Тренер Наталія Валеріївна Хадєєва

   

  Натhadeevaалія Валеріївна Хадєєва активно співпрацює з Науково-дослідним інститутом інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С. Попова ще з часу його заснування.

  В якості тренера ПТР "Стимул", Наталія Валеріївна Хадєєва проводить тренінги для дітей та дорослих, які спрямовані на створення довершеної,  елегантної, неповторної особистості, яка не лише має бажання досягти досконалості, але й досягає позитивного результату.

  Улюбленим висловом тренера Програми творчої реалізації "Стимул" Наталії Валеріївни Хадєєвої є: "Моїм головним стимулом у житті є радість в очах людей, яким приносить користь моя робота. А ПТР "Стимул" – це програма, яка надихає мене!"

  Тренер ПТР "Стимул",  висококваліфікований майстер-візажист, призер українських та міжнародних конкурсів візажу.


  Біографія
  Статті

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank