Міні-тренер Діанка

m-tr-diankaДата народження: 5 липня 2003 року, м. Львів.

Навчання: з 2009 по 2013 рік – у Львівській спеціалізованій школі I ступеня №4 з поглибленим вивченням англійської мови. З 2013 року по даний час – у Львівській лінгвістичній гімназії.

Міні-тренером ПТР "Стимул"стала з 1 березня 2012 року.

Переважаючий колір характеру Діанки є червоно-жовтий з домінуванням червоного кольору.

Основні риси характеру Діанки: вольова, впевнена, переконлива та аргументована у висновках та судженнях. Діанка здатна керувати іншими дітьми, зацікавити їх, переконати, повести за собою.

Любить брати участь у змаганнях та перемагати у них, показує на власному життєвому прикладі, що націленість на перемогу є запорукою успіху.

Нові ідеї, нові задумки – це для неї, це її!

Часто пропонує теми для зібрань та активно допомагає у їх підготовці та реалізації.

Мотивацією для Діанки є: можливість реалізувати себе; бути лідером, якого визнають; мати авторитет та повагу до себе від оточуючих; отримувати вчасне схвалення від своїх дій; бачити реальні результати своєї роботи.

Сила Стимулятка: лідерство, переконливість, націленість на успіх.

Захоплення: читання книг; розв’язування та створення ребусів, загадок; написання віршів, казок, оповідань; складання та виконання пісень; написання сценаріїв та створення на їх основі лялькових театрів; озвучування персонажів; організація та проведення концертів; догляд за тваринами та рослинами; розвиваючі комп’ютерні ігри.

Основний внесок в командну роботу: завдяки одночасній спрямованості Діанки на виконання поставлених задач й на спілкування з людьми та її впливу на команду усі міні-тренери результативно та успішно виконують поставлені перед ними завдання, доводячи справу до фіналу.

Сфера діяльності: планування та організація тематичних зібрань, написання сценаріїв, проведення конкурсів та театралізованих постановок.

Міні-тренер Діанка допомагає дорослим тренерам у підготовці тренінгів та навчає інших дітей впевненості, енергійності, цілеспрямованості, ініціативності, показує на власному прикладі, як розвиток вищезазначених якостей у кожному допоможе досягти життєвих вершин.

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank