Анкетування Переможців Конкурсу "Зернятка надії"

 

Вітаємо Переможців Конкурсу "Зернятка надії"
та їх батьків!

 

Ви можете скористатись електронною анкетою для проходження анкетування. Перейдіть за посиланням внизу цієї сторінки.

Введіть наданий Вам логін та пароль.

Далі послідовно заповніть анкети Тест26, Тест28. Детальну інструкцію по заповненню анкет можна проглянути натиснувши кнопку Допомога у вікні відповідної анкети.

Увага! Після завершення анкетування не забудьте натиснути кнопку Закінчити анкетування для надсилання даних на обробку!

При необхідності перервати анкетування необхідно натиснути кнопку Закінчити анкетування, у вікні, що з'явилося поставити галочку навпроти питання Бажаю перервати анкетування та клікнути кнопку Ок. Сесія користувача буде коректно завершена і анкетування можна буде продовжити пізніше.

 

Розпочати анкетування Переможців Конкурсу "Зернятка надії"

 

Детальну інструкцію користувача можна завантажити за цим посиланням Завантажити. Для прогляду інструкції користувача та надісланого Вам звіту завантажте безкоштовний прогрядач Adobe Reader з сайту розробника за цим посиланням Завантажити.

 З побажаннями та запитаннями звертайтесь на електронну скриньку:

cont

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank