Анкетування Переможців Конкурсу "Зернятка надії"

 

Вітаємо Переможців Конкурсу "Зернятка надії"
та їх батьків!

 

Ви можете скористатись електронною анкетою для проходження анкетування. Перейдіть за посиланням внизу цієї сторінки.

Введіть наданий Вам логін та пароль.

Далі послідовно заповніть анкети Тест26, Тест28. Детальну інструкцію по заповненню анкет можна проглянути натиснувши кнопку Допомога у вікні відповідної анкети.

Увага! Після завершення анкетування не забудьте натиснути кнопку Закінчити анкетування для надсилання даних на обробку!

При необхідності перервати анкетування необхідно натиснути кнопку Закінчити анкетування, у вікні, що з'явилося поставити галочку навпроти питання Бажаю перервати анкетування та клікнути кнопку Ок. Сесія користувача буде коректно завершена і анкетування можна буде продовжити пізніше.

 

Розпочати анкетування Переможців Конкурсу "Зернятка надії"

 

Детальну інструкцію користувача можна завантажити за цим посиланням Завантажити. Для прогляду інструкції користувача та надісланого Вам звіту завантажте безкоштовний прогрядач Adobe Reader з сайту розробника за цим посиланням Завантажити.

 З побажаннями та запитаннями звертайтесь на електронну скриньку:

cont

Пошук


НОВИНИ

01.01.2022
Колектив та керівництво Науково-дослідного інституту інфокомунікацій Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку вітає всіх причетних до технологій зя'язку та інформатики з Новим 2022 роком та бажає усім міцного здоров'я, творчих і наукових звершень!
16.11.2021
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! Бажаємо здоров’я, натхнення, яскравих вражень, хороших знань і легких іспитів! Нехай студентські роки збагатять вас знаннями та залишать приємні спогади на все життя! З нагоди свята даруємо кожному з вас можливість пройти...
10.11.2021
Відбудеться науково-практичний семінар «Впровадження інтелектуальних технологій у діяльність сучасних підприємств» Буде проаналізовано питання впливу цифрової економіки на функціонування сучасних підприємств, напрямки удосконалення управління підприємством, засоби маркетингу в системі управління компанії в умовах відкритої...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank