Біографія Опотяк Ю. В.

 

Тренер ПТР "Стимул", к.т.н., ст.н.с. НДЦ телекомунікаційних систем та мереж зв’язку ОНАЗ ім. О.С.Попова, головний інженер з технічного забезпечення та оновлення Програмного комплексу "Стимул" - Юрій Володимирович Опотяк

Активно співпрацює з Науково-дослідним інститутом інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова. Бере вагому участь у розробці, організації та проведенні тренінгів, спрямованих на розвиток та вдосконалення у кожній особистості основ комп’ютерної грамотності та навиків роботи в Інтернеті, знань про новітні інформаційні технології та захист інформації. Маючи великий професійний досвідв якостіІТ-спеціаліста, детально та доступно знайомить із можливостями застосування отриманих знань у повсякденному житті.

Опотяк Юрій Володимирович народився у 1964 році.

У 1986 році закінчив факультет автоматики Львівського політехнічного інституту (зараз – Національний університет "Львівська політехніка") за спеціальністю автоматика і телемеханіка.

У 1997 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю автоматизовані системи управління та системи обробки інформації, а у 2002 році йому присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.

Працював над створенням засобів передачі даних для космічного комплексу "Енергія" та обробки телеметричної інформації для космічної станції "Мир". У подальшому розробляв програмні засоби систем моніторингу технологічних процесів, систем вводу та обробки зображень, оцінки та аналізу даних.

Зараз займається розробкою та вдосконаленням програмного забезпечення для Програми творчої реалізації "Стимул".

Нагороди:

За роботи над створенням засобів передачі даних для космічного комплексу "Енергія" та обробки телеметричної інформації для космічної станції "Мир" у 1993 році нагороджений медаллю ім. М.В.Келдиша Федерації космонавтики Росії.

Життєве кредо: "Ідея для винаходу – рушійна сила розвитку людства, винахід – результат втілення ідеї в життя, а Програма творчої реалізації "Стимул" – поштовх до втілення індивідуальних ідей для покращення власного життя!"

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank