Львівський навчально-науковий центр ОНАЗ ім.О.С.Попова

Львівський навчально-науковий центр (Львівський ННЦ ОНАЗ) є структурним підрозділом Одеської національної академії зв'язку ім.О.С. Попова і надає студентам можливість навчатися безпосередньо на місцях їх роботи та проживання.

Центр створений у вересні 2003 року з метою задоволення зростаючих потреб Львівського регіону та України у забезпеченні підприємств і населення інфокомунікаційними послугами, а також для підвищення ефективності взаємодії ринку праці та ринку освітніх послуг.

Львівський ННЦ надає можливість здобувати вищу освіту за заочною формою навчання без відриву від виробництва та отримувати навчально-консультативні послуги – лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, консультації з циклів дисциплін гуманітарної та соціально-економічної, математичної та природничо-наукової, загально-професійної та практичної підготовки.

У своїй діяльності Львівський ННЦ керується нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки України та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Детальніше на сайті ОНАЗ ім.О.С.Попова

Наша адреса:
вул. Тролейбусна, 11, м.Львів, 79053
роб. тел./факс: (032) 263-20-83
моб. тел.: (063) 025-13-20
ел. пошта lvonat@i.ua


 

 

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank