Система для контролю за виконанням наказів та розпоряджень

 

 

pg005Система для контролю за виконанням наказів та розпоряджень призначена для ведення централізованої бази офіційних документів (наказів, розпоряджень, листів тощо), які містять доручення певним співробітникам щодо виконання тих чи інших завдань.

Основним користувачем такої системи є особа на яку покладено контроль за виконанням доручень. Контролююча особа вносить інформацію із зазначенням виконавця, змісту завдання та дати виконання.

Система в автоматичному режимі підтримує нагадування контролюючій особі про завершення терміну звітування за розпорядженням (як шляхом відображення нагадування в системі так і через оповіщення за допомогою електронного листа).pg006

Зручна система адміністрування, яка передбачає можливість багатокористувацього доступу до ресурсів пропонованої системи дозволяє здійснювати багаторівневий контроль. Так, наприклад, за допомогою звичайного браузера керівник підприємства (або організації) може переглянути стан виконання доручень закріплених за тією чи іншою контролюючою особою.

Задля зручності користувачів система підтримує збереження електронних версій наданих доручень (в тому числі у вигляді скан-копій офіційних листів). 

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank