З Тай Цзи Цюань (Вік необмежений)

 

Перша частина занять – це розминка, яка починається з верхньої частини тіла:

  • Обертання шиєю, руками, корпусом, коліна, стопи ніг (рухи повільні і детальні);
  • Розтирання: голова, лице, шия, плечі,  руки, корпус з передньою частиною і зі спини, ноги;
  • Вправи з "Намотування шовкової нитки".

Розминка триває 30 – 40 хвилин.

Друга частина занять – основна частина. Сюди входять проходження комплексів Тай Цзи Цюань: вивчення азів для новачків, повторення вивчених частин для досвідчених відвідувачів. У занятті бере участь вся група, після чого відбувається індивідуальна обробка окремих елементів і рухів комплексу з кожним учнем.

Основна частина триває 65 – 75 хвилин.

Третя частина – завершальна. Включає вправи в парах ("Туи Шоу"), підйом та опускання "Великої Кулі" – Тай Цзи Цюань з допомогою технік Тай Цзи Цюань, утримання та перенос "Великої Кулі" – Тай Цзи Цюань в стійках, вправи на розслаблення і дихальні вправи з Циган.

 Третя частина триває 15 – 25 хвилин.

Оскільки праця тренера направлена на здебільшого на персональний  підхід до кожного, то під час і наприкінці занять тренер спілкується з кожним "учнем" індивідуально. Тренер визначає: на що необхідно звернути увагу при виконанні вправ, якість виконання вправ, ступінь старанності та показник докладених зусиль.

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank