Дитячі групи (класична шаолінська школа).

Заняття проводяться за методикою навчання класичної шаолінської школи.

Перша частина занять – це розминка. У розминку входять вправи з розігріву всіх м'язів у всіх частинах тіла: кругові, обертальні, де задіяні шия, плечі, корпус, ноги; махові  вправи та вправи на розтягування.
Розминка триває 20 – 40 хвилин. У ній використовуються традиційні вправи шаолінських та класичних китайських шкіл бойових мистецтв, а саме:

  • Основні стійки У ШУ;
  • Міні тао лу ("Високий Дракон", "Низький Дракон", "Змія-Журавель-Кішка").

Якщо розминка починається з верхньої частини тіла, то основні вправи спрямовуються на навантаження ніг.
Якщо розминка починається з ніг, то вправи основної частини занять направлені на навантаження верхньої частини тіла (удари руками, стрибкові удари).

Друга частина занять -   основні вправи. Сюди входять комплекси вправ (тао лу) шаолінських монахів, класичних шкіл У ШУ:

  • Перше та друге тао лу "Довгий кулак";
  • тао лу "18 рухів руками Буддійських монахів";
  • тао лу "Непереможний монах".

Тривалість вправ другої частини – 60 – 70 хвилин.

Третя частина – включає силові вправи: віджимання, присідання, парні вправи. Сюди входять також естафети та тести на кращі показники на заняттях. Час проведення 20 – 30 хвилин.

Після двох місяців занять в дитячих групах проводяться щомісячні показово-залікові виступи за участю батьків та гостей.

Пошук


НОВИНИ

26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
01.09.2015
Книга – це джерело невичерпної мудрості, яке з давніх-давен так потрібне людям. Творча команда ПТР "Стимул" вирішила присвятити тематичне зібрання КНИЗІ! Гостем тематичного зібрання став директор видавництва "Апріорі" Юрій Ігорович Николишин.
30.12.2014
Команда тренерів та міні-тренерів ПТР "Стимул" в переддень Нового 2015 року провела тематичне зібрання, наповнене різноманітними конкурсами, феєрією творчих ідей під час створення колажу "Новорічні композиції" та казковим дивом... Тож нехай 2015 рік принесе...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank