Дитячі групи (класична шаолінська школа).

Заняття проводяться за методикою навчання класичної шаолінської школи.

Перша частина занять – це розминка. У розминку входять вправи з розігріву всіх м'язів у всіх частинах тіла: кругові, обертальні, де задіяні шия, плечі, корпус, ноги; махові  вправи та вправи на розтягування.
Розминка триває 20 – 40 хвилин. У ній використовуються традиційні вправи шаолінських та класичних китайських шкіл бойових мистецтв, а саме:

  • Основні стійки У ШУ;
  • Міні тао лу ("Високий Дракон", "Низький Дракон", "Змія-Журавель-Кішка").

Якщо розминка починається з верхньої частини тіла, то основні вправи спрямовуються на навантаження ніг.
Якщо розминка починається з ніг, то вправи основної частини занять направлені на навантаження верхньої частини тіла (удари руками, стрибкові удари).

Друга частина занять -   основні вправи. Сюди входять комплекси вправ (тао лу) шаолінських монахів, класичних шкіл У ШУ:

  • Перше та друге тао лу "Довгий кулак";
  • тао лу "18 рухів руками Буддійських монахів";
  • тао лу "Непереможний монах".

Тривалість вправ другої частини – 60 – 70 хвилин.

Третя частина – включає силові вправи: віджимання, присідання, парні вправи. Сюди входять також естафети та тести на кращі показники на заняттях. Час проведення 20 – 30 хвилин.

Після двох місяців занять в дитячих групах проводяться щомісячні показово-залікові виступи за участю батьків та гостей.

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank