Біографія

Тренер ПТР "Стимул", народний артист України, актор - Сергій Павлович Кустов

254627

Сергій Павлович Кустов народився у місті Гадячі Полтавської області в 1946 році, а місцем свого життя і творчості обрав старовинне місто Львів. Полтавщина дала Україні велике сузір'я творчих людей, а саме: письменники Микола Гоголь, Олесь Гончар, Павло Загребельний, Борис Олійник, Панас Мирний, Олена Пчілка; всесвітньо відомий історик, філософ та громадський діяч Михайло Драгоманов; актори Віра Холодна, Клара Лучко.

IMAG0162

208100Незабутні шкільні роки він провів у місті Гадячі. Далі почалося студентське життя в стінах Києво-Печерської Лаври, де, на той час, а це було в 1964 році – були аудиторії Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. Там він вивчав ази акторської і сценічної майстерності та вчився спостерігати за навколишнім світом, щоб в подальшому успішно та неординарно створювати незабутні образи, професійно демонструючи їх на сцені та на екрані…

208102

Сергій Павлович Кустов - Народний артист України, який понад 40 років (з 1968 року) працює у Першому українському театрі для дітей та юнацтва міста Львова. Тут ним зіграно майже 200 ролей. Робін Гуд, Тіль Уленшпігель, Швейк, Голохвастов, Гамлет, Нестор Махно, Антуан де Сент-Екзюпері – це неповний перелік його театральних досягнень та акторських здібностей. В його доробку також є ролі в 150 повнометражних кінострічках.208134Крім того, він є автором книг "Скомороший зорепад" та "Закулісний калейдоскоп", повісті "Полинове весілля", кіносценарію "Маленька фея" та "Шоколадне щастя", понад двадцяти оповідань.

Це людина, яка не зупиняється на досягнутому, а постійно знаходиться у творчому пошуку, шукає нові шляхи для розвитку та розуміє, що вдосконаленню людини не має меж…

220316

Про творче життя висловлюється доволі лаконічно: "З вічності в сучасність – один крок, як  і з життя на сцену – лише крок. У цих кроках – щастя людини-творця. І "Стимул" – це ще один крок для мене до неповторних спілкувань і нових звершень, це - шлях до гармонійного розвитку, це поштовх для постійного вдосконалення, ключ для творчості!"

З 2010 року активно співпрацює з Науково-дослідним інститутом інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С. Попова. Бере вагому участь у розробці, організації та проведенні тренінгів, які направлені на розвиток креативної особистості, на розуміння прекрасного, гармонії. Маючи великий життєвий та професійний досвід, докладно і популярно знайомить із перевагами та можливостями професії перевтілення, спонукає до постійних творчих звершень.

266729254625DSCF1915 254626 

 

 

 

 

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank