Анонс книги: "Пізнай себе та рости зі Стимулятком!"

verstak-008-009Автори: Воробієнко П.П., Кустов С.П, Озарко К.С., Опотяк Ю.В.

Друкується в рамках розвитку Програми творчої реалізації «СТИМУЛ» та надає право на пільгове анкетування в системі діагностики та розвитку прихованого потенціалу людини.

 Дане видання є унікальною тримовною книгою (українська, російська, англійська мови), в якій ВПЕРШЕ з'являються і обґрунтовуються поняття «Стимулятко» та «Стимул».

Книга містить різноманітні додатки (згідно вікової диференціації); оформлена ілюстраціями дітей – учасників проекту та професійних художників. Супроводжується авторськими віршами та розмальовками. Текст кожної сторінки укомплектований цікавими фактами та розвиваючими завданнями на пам'ять, увагу, спостереження, логічне мислення. У додатках докладно та доступно описуються індивідуальні психологічні особливості кожної людини, характерні командні ролі, оптимальні професійні функції, канали сприйняття та подання інформації, взаємовідносини, мотиваційні вподобання тощо.

СТИМУЛЯТКО – це багатогранний внутрішній світ людини, з яким вона народжується. Цей світ має розвиватися, а отже, потребує індивідуального підходу, уваги, розуміння, підтримки.

СТИМУЛ – це розвинене СТИМУЛЯТКО, тобто багатогранний внутрішній світ людини, яка навчилася прислухатися до свого «Я». СТИМУЛ є постійним імпульсом до ПІЗНАННЯ СЕБЕ ТА ІНШИХ.

Ця книга розрахована на людей усіх вікових категорій: від дошкільнят до осіб поважного віку. Кожна людина у сім'ї (дитина, підліток, дорослий) знайде корисну й цікаву інформацію про себе та про оточуючих людей, навчиться краще розуміти себе та навколишній світ, здобуде знання, які стануть корисними вдома, у школі та на роботі, у спілкуванні з друзями та колегами, з підлеглими та керівництвом.

Батькам і педагогам видання стане у нагоді в пізнанні світу дітей та їх вихованні. Допоможе разом з ними знайти, розкрити, удосконалити потенційні можливості і таланти, зорієнтувати у виборі майбутньої професії.

Наше видання - це запрошення в цікавий барвистий світ сучасних передових підходів до самореалізації особистості, що базуються на дослідженнях швейцарського психоаналітика Карла Густава Юнга та спираються на комплексне застосування моделей DISC, MBTI, М. Белбіна, В. Герчикова та інших.

На сторінках даної книги Ви зможете здійснити захоплюючу подорож шляхами Маленького принца за казкою Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Ви відвідаєте разом з Вашою дитиною дивовижні планети, дізнаєтесь про українські міста (Львів, Одесу, Керч), відчуєте багатий та неповторний колорит України та Узбекистану. Вашим вірним помічником та другом впродовж усієї мандрівки стане Стимулятко! На Вас очікують захоплюючі розповіді, казки, різноманітні вірші, а також багато корисної інформації.

Мандрівка  буде цікавою, дивовижною, пізнавальною та розвиваючою!

Та вона тільки розпочинається…

…Це перші кроки до пізнання себе, своїх рідних та друзів. Це стимул до Пізнання та Вдосконалення, Саморозвитку та Самореалізації, Творчості та Фантазії…

Тож запрошуємо Вас у чарівну незабутню подорож до країни Пізнання разом зі Стимулятком!

 З М І С Т

Глава І. Барви характерів
  Урок 1 (Вступний)
  Урок 2 (Кольори)
  Урок 3 (Творчий)
  Вірш –гімн Стимулятка

Глава ІІ. Троянда, яблуко, сільничка … та морське дно

Глава ІІІ. Пізнай себе
  Урок 4 (Вернісаж Стимуляток)
  Казочка Діанки «Пригоди Черепашки та її Стимулятка»
  Сон Максимка за мотивами казки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»
        (Кольорові дротики з’єднують і в Космосі)

  Урок 5 (Ляльки — Люди)
  Урок 6 (Анкетування «Пізнай себе» )

Глава ІV. Хто є хто?

Глава V. Подорожі уві сні та в уяві
  Урок 7 ( Заключний )
  Сон Максимка за мотивами казки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» (Львів, футбол)
  Сон Максимка за мотивами казки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» (Одеса, день Сміху)
  Кольорова кімната (Сила Інтуїції)
  Кімната винахідників (Світ професій)
  Галявина (Крокують планетою Стимулятка)

Додатки:
  Взаємовідносини типів.
  Ролі в команді.
  Оптимальні професійні функції.
  Мотиваційні типи.
  Канали інформаційного сприйняття.

Електронний ліричний-відступ додаток:
titul-poeziya
Збірка поетичних замальовок "Пізнай себе" з компакт-диском (електронна версія книги та начитка тренерами ПТР «СТИМУЛ» вибраних творів із відеосупроводом) до неї, як наочна ілюстрація командної роботи та індивідуального поетичного погляду…
Ця лірична збірка – поєднання науки та поезії, художньої думки та режисерської майстерності, акторського мистецтва та авторського сприйняття.cd
Це діалог закоханих, які зберігають та висловлюють свої почуття на відстані, за допомогою сучасних технологій, де надійними помічниками стають SMS, Skype, соціальні мережі…
Це – зв'язок авторів із читачами; зв'язок мрій і реалій…
Тут розкриваються думки і почуття людей, які живуть поруч із нами.
Живуть і пізнають себе!

 

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank