Нова публікація

Нова публікація

magazineУ збірнику наукових праць Економічний аналіз Тернопільського національного економічного університету Том 19, № 2 за 2015 рік опубліковано статтю нашого автора Височанської О.М. "Вплив особливостей сприйняття та передачі інформації при формуванні цільових виробничих груп персоналу"

У статі проаналізовано вплив особливостей сприйняття та передачі інформації по відношенню до різних за віковою градацією та професійним спрямуванням цільових виробничих груп, проаналізовано взаємозв’язки між спеціалізацією виробничих груп та приналежністю працівників до певного типу інформаційного сприйняття.

Показано, що завдяки використанню в управлінській діяльності знання про особливості сприйняття та передачі інформації при роботі з різними цільовими виробничими групами, враховуючи специфіку їх професійної діяльності, можна скорегувати роботу кадрової служби в напрямку її удосконалення.

Зазначено, що подання персоналу інформації у відповідності до особливостей її сприйняття призведе до покращення її засвоюваності та, відповідно, може використовуватись у процесі навчання персоналу, підвищення його кваліфікаційного рівня та перепідготовки.

Анкетування цільових виробничих груп персоналу, проведення обробки та аналіз результатів здійснено за допомогою Програмного комплексу тестування «Стимул».

Пошук


НОВИНИ

26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
01.09.2015
Книга – це джерело невичерпної мудрості, яке з давніх-давен так потрібне людям. Творча команда ПТР "Стимул" вирішила присвятити тематичне зібрання КНИЗІ! Гостем тематичного зібрання став директор видавництва "Апріорі" Юрій Ігорович Николишин.
30.12.2014
Команда тренерів та міні-тренерів ПТР "Стимул" в переддень Нового 2015 року провела тематичне зібрання, наповнене різноманітними конкурсами, феєрією творчих ідей під час створення колажу "Новорічні композиції" та казковим дивом... Тож нехай 2015 рік принесе...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank