Нова публікація

Нова публікація

magazineУ Збірнику наукових праць «Економічний аналіз» Тернопільського національного економічного університету Випуск 12, частина 3 за 2013 рік опубліковано статтю нашого автора К.С.Озарко "Методичне оцінювання впливу особистісних характеристик персоналу на ефективність діяльності підприємства"

У статті досліджено вплив особистісних характеристик персоналу на ефективність діяльності підприємства. Проаналізовано вплив цих характеристик для окремої професійної групи операторів довідкової служби. Виявлений зв'язок дозволяє підвищити ефективність діяльності кадрової служби та знижує суб'єктивний фактор при підборі претендента на конкретну посаду.

Розглянуто взаємозв'язок між параметрами методик визначення особистісних характеристик персоналу і відповідним рівнем ефективності його діяльності. Показано існування залежності ефективності діяльності від окремих показників особистісних характеристик визначеного працівника. Виявлений взаємозв'язок дозволяє підвищити ефективність діяльності кадрової служби та знижує суб'єктивний фактор при підборі претендента на конкретну посаду.

Відбір за “шаблонами” професій покращить профорієнтацію молоді, дозволить скоригувати навчання відповідно до особистих схильностей. Використання у розробленому програмному комплексі “Стимул” ”шаблонів” професій для окремих професійних груп з врахуванням міжтестових залежностей при визначені особистісних характеристик анкетованих забезпечує вирішення задач кадрового підбору для кожного працівника, що у результаті визначає економічну ефективність діяльності підприємства у цілому.

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank