Анкетування (за наявності логіна та пароля)

Для проходження анкетування за Програмою творчої реалізації "СТИМУЛ" Ви можете скористатись електронною версією анкети для персональних комп'ютерів або для мобільних пристроїв. 

Щоб розпочати анкетування перейдіть за відповідним посиланням внизу цієї сторінки.

Введіть у формі Ваш логін та пароль.

Заповніть форму персональних даних. Щонайменше необхідно вказати Ваше ім'я та адресу електронної пошти.

Далі послідовно заповніть анкети Тест26 та Тест28. Детальну інструкцію по заповненню анкет можна проглянути натиснувши кнопку Допомога у вікні відповідної анкети.

Увага! Після завершення анкетування не забудьте натиснути кнопку Закінчити анкетування для надсилання даних на обробку!

Сервер анкетування у нічні години недоступний. Ви можете продовжити анкетування у зручний для Вас час, перейшовши за вказаними посиланнями і ввівши Ваш логін та пароль.

Ми надішлемо Ваш звіт з результатами анкетування на електронну скриньку, яку Ви вказали.

 

Версія для персональних комп'ютерів

 або

Версія для мобільних пристроїв (планшетів)

 

З побажаннями та запитаннями звертайтесь на електронну скриньку: cont

Пошук


НОВИНИ

01.01.2022
Колектив та керівництво Науково-дослідного інституту інфокомунікацій Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку вітає всіх причетних до технологій зя'язку та інформатики з Новим 2022 роком та бажає усім міцного здоров'я, творчих і наукових звершень!
16.11.2021
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! Бажаємо здоров’я, натхнення, яскравих вражень, хороших знань і легких іспитів! Нехай студентські роки збагатять вас знаннями та залишать приємні спогади на все життя! З нагоди свята даруємо кожному з вас можливість пройти...
10.11.2021
Відбудеться науково-практичний семінар «Впровадження інтелектуальних технологій у діяльність сучасних підприємств» Буде проаналізовано питання впливу цифрової економіки на функціонування сучасних підприємств, напрямки удосконалення управління підприємством, засоби маркетингу в системі управління компанії в умовах відкритої...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank