Старт пілотного проекту «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!»

Image00001Перші успішні кроки Стимулятка в безмежний світ пізнання! Стимулятко та діти – знайомство переросло у міцну дружбу!

Пілотний проект «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!» стартував у міжнародний день захисту дітей 1 червня 2012 року в школі № 34 ім. М. Шашкевича в місті Львові. Доречно пригадати і зробити маленький екскурс в минуле, що ця школа є ПЕРШОЮ українською школою австрійського Львова і є однією з найстаріших у місті Львові.

Наше Стимулятко зробило перші кроки у великий безмежний і чудовий світ розвитку та пізнання!
На презентації у школі ми ознайомили учнів початкових класів з метою даного проекту і умовами проведення  різноманітних конкурсів.Image00002З привітальним словом звернувся до школярів народний артист України, актор театру юного глядача (ТЮГ) Кустов Сергій Павлович. Його цікава та захоплююча розповідь про Стимулятко надихнула учнів на розкриття своїх творчих здібностей і прояв внутрішніх нахилів. Вершиною прояву дитячих емоцій стало використання ними акторського гриму, коли змогли відчути себе справжніми акторами (кішка, мушкетер, клоун, принцеса, русалка).
З великою зацікавленістю і увагою діти взяли участь у конкурсній грі «Пірамідки». Вони були поділені на 2 команди, обрали своїх капітанів. Під час цього розвивально-спортивного конкурсу проявили силу уваги, силу пам’яті, силу спритності Стимулятка та вміння згуртованості і праці на результат команди.
Image00003Спеціально для школярів, враховуючи їхні вікові особливості, були розроблені АНКЕТИ, які дозволили учням  пізнати самих себе, свій внутрішній світ, вподобання і здібності. А для науковців Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ім.О.С.Попова опрацювання цих анкет - це великий пласт діяльності‚ подальшої праці‚ аналізу і узагальнення.
Наприкінці зустрічі було видно, як під дією емоційних вражень та зацікавленості проявляються у школярах найкращі риси Стимулятка, як діти розкриваються й прагнуть до поповнення нових і застосування набутих знань.
Маленькі оченята світилися радістю, а на обличчях яскравіли щирі посмішки.Image00004
Усім, хто був присутній на зустрічі Стимулятка із школярами (у школі), на згадку була запропонована продукція від Стимулятка: методичні розробки типових характеристик особистостей, підкріплені віршованими рядками на двох мовах (українській і російській) із зображеннями кожного типу, які діти повинні були розфарбувати; наклейки із зображенням Стимулятка; солодощі.
Пілотний проект «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!»  передбачає розвиток творчих нахилів і прихованих можливостей дітей і сподівається на співпрацю з їхніми батьками.

Image00005Image00006

Image00007Image00008Image00009

Image00010Image00011Image00012

Image00013Image00014Image00016Image00015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


До нових зустрічей і нових звершень!
З повагою, творча команда проекту «Стимулятко»!

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank