Нова публікація

Нова публікація

magazineУ Віснику соціально-економічних досліджень №1 (44) за 2012 рік опубліковано статтю наших авторів П.П.Воробієнко, К.С.Озарко, Ю.В.Опотяк "Дослідження особистісних характеристик персоналу у діяльності підприємств за допомогою програмного комплексу «Стимул»"

У статті розглянуто використання розробленого у НДІІ ОНАЗ ім.О.С.Попова програмного комплексу тестування «Стимул» при дослідженні особистісних характеристик персоналу та учнівської молоді.

Формування “шаблонів” груп професій дозволяє ефективно та об’єктивно вирішувати задачі підбору та розстановки кадрів. Використання “шаблонів” професій покращить профорієнтацію молоді, дозволить скоригувати навчання відповідно до особистих схильностей.

Виявлення та врахування ймовірних міжособистісних стосунків в окремому колективі дозволить ефективніше вирішувати питання розстановки кадрів та  сприятиме підвищенню ефективності роботи.

Використання результатів анкетування забезпечує оперативне та об’єктивне комплексне вирішення задач підбору і оптимізації розстановки кадрів, покращує профорієнтацію молоді, сприяє підвищенню ефективності діяльності підприємств.

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank