ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ»

Image00010ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ»

На сьогодні сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – це: нові стандарти життя для громадян України й суспільства в цілому; сектор бізнесу, що швидко розвивається; нові робочі місця і новий сучасний напрям освіти.

Спостерігається стійкий дефіцит кваліфікованих кадрів на ринку праці інформаційно-технологічної (ІТ) галузі, незважаючи на розвинену мережу вищих навчальних закладів – провайдерів ІТ-спеціальностей, а також чималий щорічний обсяг державного замовлення на підготовку ІТ-фахівців.

Для вирішення цих проблем, а також з метою ознайомлення школярів і вчителів з перспективними IT–технологіями, популяризації інформаційно-технологічних напрямів підготовки та формування якісного контингенту студентів в ОНАЗ ім. О.С. Попова, протягом двох років впроваджується проект «ІТ-освіта в ЗОШ».

Саме тому, в рамках запропонованого експерименту передбачається використання комп’ютерної програми творчої реалізації (ПТР) «Стимул», розробленої в НДІ Інфокомунікацій Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, яка покликана вдосконалити підходи до пошуку професійного спрямування учнівської молоді та гармонізації навчального процесу.

Image00015Протягом чотирьох років здійснюється апробація ПТР "Стимул" у навчальних закладах України різних ступенів акредитації. Серед заходів – проведення анкетування колективу педагогів та учнів старших класів Львівської спеціалізованої школи І ступеня №4 з поглибленим вивченням англійської мови, школи №34 ім. М.Шашкевича (м. Львів), НВК “Школа-ліцей Оріяна” (м. Львів). Обробка даних анкетування допомогла визначити потенційні конфлікти у навчальних класах та окреслити шляхи вдосконалення подачі навчального матеріалу з урахуванням особливостей інформаційного сприйняття окремих учнів.

Застосування програми “Стимул” в освітньому процесі в рамках експерименту відкриває можливість цілеспрямовано, об’єктивно й обґрунтовано вирішувати завдання оцінки індивідуальних уподобань та схильностей кожного анкетованого школяра, подачі навчального матеріалу для його ефективного засвоєння, формування навчальних груп з урахуванням імовірної міжособистісної взаємодії, здійснення професійного спрямування учнівської молоді.

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank