30 грудня 2014 року – "Незабаром Новий Рік тихо ступить на поріг!"

novyj-rikЗа вікном тихо кружляють сніжинки, повільно встеляючи білим килимом землю, мороз на вікнах малює невидимим пензликом візерунки… а календар показує, що залишилось лише декілька днів, і прийде 2015 рік! Що він принесе нам? З чим завітає?

НЕЗАБАРОМ НОВИЙ РІК ТИХО СТУПИТЬ НА ПОРІГ!

Як дорослі, так і діти перебувають в очікуванні дива та приємних несподіванок, адже в Новорічну ніч виконуються бажання та здійснюються мрії… Та хоча мрії у кожної людини свої, індивідуальні, все ж існує одна СПІЛЬНА МРІЯ українського народу – щоб Новий 2015 рік приніс усім МИР і СПОКІЙ У СЕРЦІ та СПІЛЬНА ВІРА у те, що це бажання обов’язково здійсниться!

Команда тренерів та міні-тренерів Програми творчої реалізації "Стимул" вирішила провести тематичне зібрання в переддень Нового року під назвою "Незабаром Новий Рік тихо ступить на поріг!", щоб створений святковий настрій передався усім присутнім та зарядив їх на весь наступний рік бадьорістю, оптимізмом та енергією для втілення задуманого!

Програма Новорічного тематичного зібрання:

1. Міні-тренери ПТР "Стимул"Діанка та Максимко написали повчальні казки з метою виховання у дітей доброти, людяності та віри у дива.

 Казка міні-тренера ПТР "Стимул" Максимка

ІСТОРІЯ ХЛОПЧИКА АНДРІЙКА (який отримав омріяний подарунок)!

maksymkoЦя історія про маленького хлопчика Андрійка, який дуже хотів мати собачку. Тому хлопчик вирішив попросити про це Святого Миколая.

Андрійко написав лист до Святого Миколая, який залишив на столику: "Дорогий Миколаю! Я дуже довго мрію про маленького песика, який стане мені вірним другом. Я буду дбати за нього та доглядати. Тому звертаюся до Тебе з таким проханням. Це моя найбільша мрія!"

Хлопчик ліг спати з надією зранку отримати від Миколая омріяний подарунок. Однак, прокинувшись, хоча обійшов усю хату, він так і не побачив бажаний подарунок. Це дуже засмутило хлопчика.

Андрійко вийшов на балкон і поглянув у двір. Від здивування йому аж подих перехопило…  Під великою засніженою ялинкою стояла маленька собачка, яка сумно поглядала навкруги, неначе чекала, коли Андрійко прийде за нею та забере з собою.

 Андрійко дуже зрадів, побачивши таку гарну тваринку. Не вагаючись ні хвилини Андрійко вискочив у двір, нахилився до песика, підняв і швиденько повернувся до хати. Прийшовши додому, обігрів песика, нагодував, постелив йому ковдрочку та ліг спати.

Прокинувшись зранку, Андрійко відчув себе дуже щасливим від того, що нарешті здійснилася його мрія - він має відданого друга, яким став для нього маленький песик.

Погодувавши собачку, підійшов до мами.

-         Мамусю, у тебе все добре?

-         Все добре, сину. А як у тебе?

-         Дякую, матусю, у мене також все гаразд.

-         А чи ти вже поснідав?

-         Ні мамо, ще ні, тільки встиг погодувати песика. А сам поки що не поїв.

-         А звідкіля він у тебе? - здивувалася мама.

-         Я знайшов його на вулиці, перед дверима нашої хати, під ялинкою.

-         А як так трапилося, що там знаходився песик?

-         Я так думаю, що вночі приходив Святий Миколай і приніс мені цей подарунок, про який я так довго мріяв. Але, напевно, у нас були міцно замкнуті двері, тому Миколай не зміг зайти до хати, аби віддати цей подарунок особисто мені.

-         Мабуть, що так! - усміхнулася мама. – Ти весь рік був слухняним, завжди мені допомагав і у школі отримував високі оцінки. Добре, нехай "подарунок" залишається. Але пообіцяй мені, синочку, що будеш піклуватися про "подарунок".

-         Звісно, що обіцяю, матусю. Адже мій подарунок такий омріяний!..

 

Казка міні-тренера ПТР "Стимул" Діанки

 ІСТОРІЯ ДІВЧИНКИ САБІНИ

 (яка врятувала дух Різдва)!

 diankaЦя історія про маленьку дівчинку, яка врятувала дух Різдва.

 Дівчинку звали Сабіна, і їй було лише 7 років. Вона мала маленького котика, якого знайшла на вулиці з поламаною лапкою. Дівчинка вилікувала котика і назвала його Мурзиком.

 Одного дня перед Різдвом Сабіна прокинулася дуже рано. Але, не зволікаючи, швиденько зібралася та побігла вітати всіх сусідів з наступаючим Різдвом. За Сабіною одразу побіг Мурзик, щоб допомогти їй.

 Першою, до кого завітала дівчинка, була весела тьотя Норіс. Сабіна, забувши, що дуже рання година, почала стукати в двері. Через 2 хвилини вийшла тьотя Норіс.

 

-         Що таке, Сабіно? - запитала вона.

 -        З Різдвом Вас!!! - сказала дівчинка.

 -        Та не таке це вже й велике свято....До того ж у мене рибка захворіла, -засумувала Норіс.

 -         Співчуваю тьотю, але ж скоро Різдво! Не час сумувати!- втішала її Сабіна.

 -         Іди собі, дівчинко, та переказуй вітання батькам,- ще сумніше промовила жінка.

 Далі Сабіна пішла до дядька Джарета, який завжди мав гарний настрій.Сабіна вже хотіла стукати в двері, але дядько Джарет сумно стояв біля ліфта.

 -         З Різдвом, дядьку Джарете!"- гукнула дівчинка.

 -         І тебе, Сабіно. Тільки звідки я візьму гроші, щоб його святкувати?- сумно промовив чоловік.

 -         А що сталося?- здивовано запитала дівчинка.

 -         Мене звільнили з роботи!- ледве стримуючи сльози промовив чоловік.

 -         Але це ж не кінець світу! Влаштуєтеся на нову роботу!

 -         Гаразд, якось сам дам раду зі своєю проблемою. А ти передавай вітання батькам.

 Далі дівчинка пішла в магазинчик Клари і Марка. Магазинчик вже працював,тому Сабіна швиденько забігла в магазин і закричала:

 -         З Різдвом!!!'

 -         Тобі добре, бо ти ні про що не переживаєш. Не те, що ми! – сумно відповіла їй  Клара.

 -         А що сталося?- одразу запитала дівчинка.

 -         Наш магазинчик хочуть зачинити, адже тут має бути інший великий магазин,-зітхала Клара.

 -         А де Марк?- запитала Сабіна.

 -         Він намагається все виправити, щоб наш магазин працював й надалі.

 -         Все буде добре! До того ж - скоро Різдво, тому не час сумувати!- із запалом відповіла дівчинка.

 -         Гаразд. Привітай батьків від нас!- сказала Клара.

 Потім Сабіна побігла до дому та цілий день готувалася до Різдва. Вона дуже прагнула допомогти своїм друзям, хоч і не знала, як це зробити. Однак дівчинка щиро вірила: якщо бажання написати на папері та думати тільки про хороше, то вони обов'язково здійсняться.

 Сабіна вирізала 7 великих білосніжних сніжинок, на яких написала побажання, щоб всі проблеми друзів вирішилися, а також побажала щастя та здоров'я батькам і котику. А потім прикрасила сніжинками ялинку.

-         Сабіно, - покликала її мама, - не забудь, що завтра ми збираємося в кафе "Макіні" разом з тіткою Норіс, дядьком Джаретом, Кларою і Марком.

-         Мамо, вони всі передавали тобі й татові вітання. А ще у них є дуже багато проблем..."- Сабіна не витримала та розповіла мамі про всі проблеми друзів.

-         Не хвилюйся, доню, ми з татом поміркуємо, як їм допомогти, щоб стало краще!

Пізніше Сабіна побажала батькам доброї ночі та разом з котиком Мурзиком пішла спати.

Ось наступив день Різдва. Сабіна разом з татом і мамою пішли в кафе. Вони всі зібралися і настав час святкувати. Але друзі розповідали один одному про негаразди, лише про них. Здавалося, цьому не буде зупину!!!

Тоді Сабіна не витримала, забігла на сцену і почала співати пісню про мрії, надію та віру в краще майбутнє!

І тут сталося диво…

В кафе зайшов листоноша, який приніс два листи та один пакунок: пакунок був для тітки Норіс з екзотичною рибкою, яка була дуже схожа на ту, що захворіла. Один лист був для Клари і Марка з рішенням суду про те, що магазин не закривають, а другий - для дядька Джарета з повідомленням, що йому пропонують роботу в 5 різних місцях!!!

Тоді і тітка Норіс, і Клара, і Марк, і дядько Джарет обняли Сабіну та її батьків, адже вони були безмежно вдячні!!!

Це було найкраще Різдво у житті Сабіни, її батьків і, сповнених надії та віри в чудеса, щасливих друзів!!!

 

2. Міні-тренер ПТР "Стимул" Миколка представив свою колекцію Дідів Морозів, зібрану протягом двох років.

m1 m3 m2

3. Різноманітні спортивні конкурси та розваги під назвою "Новорічні забави".

4. Колаж "Новорічні композиції". Присутніх так захопили святковий настрій міні-тренерів, що вони теж вирішили долучитися до створення колажу. Тож кожен прагнув допомогти та вкласти часточку душі у спільну творчу роботу.

k2 k1 k3

5. Міні-тренер ПТР "Стимул" Ромчик підготував інформацію про чарівного персонажа, який полюбляє мороз, живе у хатинці зі снігу та виготовляє для дітей подарунки.

Екскурс в історію.

Вважається, що один із символів Нового Року - чарівний персонаж, здебільшого в образі поважного дідуся, з'явився дуже давно.

Цікаво, що у кожній країні цей персонаж наділений особливими рисами та поведінкою, носить різний одяг та й називається по-різному. Однак є те, що об’єднує їх усіх: у кожній країні він приносить чемним дітям давно омріяні подарунки, а неслухняним…

Що ж тепер поробиш! Тому варто добре замислитися над своєю поведінкою, щоб наступного року отримати бажане.

У Сполучених Штатах Америки його називають Санта Клаус (назва походить від імені Святого Миколая). Санта Клаус – це добрий дідусь, який дарує дітям подарунки. Допомагають йому ельфи, а подорожує Санта Клаус на санях, запряжених вісімкою оленів. Адже потрібно встигнути покласти усім-усім дітям подарунки під ялинку або в спеціальну різдвяну шкарпетку, причіплену біля каміна.

У Швеції – це Юль Томтен (тобтоРіздвяний гном) та його помічник - сніговик Дасті.

В Білорусії - Дзед Мароз, місцем проживання якого є резиденція на території національного парку "Біловезька пуща".

У Фінляндії – до дітейприходить вночі Йоллупуккі, який живе у хатинці разом з дружиною Муоріта гномами.

У Франції - Пер Ноель (що в перекладі означає Батько Різдво). Він схожий зовнішньо на Санта Клауса, хоча їздить не на оленях, а на ослику. Приносить подарунки лише слухняним діткам, а от до тих, хто весь рік вели себе доволі погано – приходить Пер Фуетар (суворий дід з сердитим обличчям).

В Італії - роздає подарунки Баббо Наталє, який потрапляє в хату через комин. В Італії існує традиція, згідно якої біля комину слід йому залишити кружечку молока. А солодощі діти отримують від доброї феї Бефани.

 

Звучала ніжна мелодія, за вікном кружляли сніжинки… І кожен вірив у те, що диво існує, адже ось воно, поруч з тобою: у спільній праці та відпочинку, у святковому настрої, у приємній розмові друзів та їхніх щирих усмішках, у втіленні бажань.

 

НЕЗАБАРОМ НОВИЙ РІК ТИХО СТУПИТЬ НА ПОРІГ!

І НЕХАЙ ЦЕЙ РІК БУДЕ МИРНИМ ТА ЩАСЛИВИМ!!!

Пошук


Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank

Анонси

07.10.2015
Автори: Воробієнко П.П., Кустов С.П, Озарко К.С., Опотяк Ю.В. Друкується в рамках розвитку Програми творчої реалізації «СТИМУЛ» та надає право...

Актуально

15.09.2015
Нова публікація У збірнику наукових праць Економічний аналіз Тернопільського національного економічного університету Том 19, № 2 за 2015 рік опубліковано статтю...
01.08.2015
ПТР "Стимул" у проекті «ІТ-освіта в ЗОШ» На сьогодні сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – це: нові стандарти життя для громадян України...
15.05.2014
Нова публікація У збірнику наукових праць Бізнес інформ № 4 за 2014 рік опубліковано статтю наших авторів Озарко К.С., Опотяк Ю.В.,...
15.02.2013
Нова публікація У Збірнику наукових праць «Економічний аналіз» Тернопільського національного економічного університету Випуск 12, частина 3 за 2013 рік опубліковано статтю...
12.08.2012
Нова публікація У Віснику соціально-економічних досліджень №1 (44) за 2012 рік опубліковано статтю наших авторів П.П.Воробієнко, К.С.Озарко, Ю.В.Опотяк "Дослідження особистісних характеристик...