Звернення до батьків

Шановні батьки!logo-stumyatkoНауково-дослідний інститут інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова звертається до Вас з пропозицією долучитися до Програми творчої реалізації «Стимул», яка розроблена вченими та науковцями Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій (м. Львів) спільно з вчителями, творчою інтелігенцією Львівщини.

Ґрунтуючись на дослідженнях швейцарського психоаналітика Карла Густава Юнга, спираючись на творче переосмислення і комплексне застосування моделей DISC, MBTI, М.Белбіна, В.Герчикова та інших, перевірених на валідність, методик, Програма «Стимул» пройшла апробацію в Україні та за її межами, зокрема в ОНАЗ ім.О.С.Попова; Морехідному коледжі технічного флоту ОНМА; Школі-ліцеї «Оріяна» та спеціалізованій школі 1 ступеня №4 (м.Львів); Концерні Радіомовлення, радіозв’язку та телебачення; Виробничому об’єднанні «Азтелеком» (республіка Азербайджан); Дочірньому підприємстві «Сінергія»; Науково-виробничому підприємстві «Квант-Ефір»; Керченській міській раді та ін.

В рамках цієї Програми, ВПЕРШЕ в Україні, започатковано пілотний проект «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!» для учнів м. Львова. Метою є реалізація ініціатив по виявленню прихованих можливостей дитини та пошуків нових шляхів їх розвитку.

Ваша дитина матиме можливість взяти участь в ігрово-психологічному тренінгу «Рости, Стимулятко!» і відчути себе актором, режисером, постановником, дизайнером, стилістом… На неї чекатимуть – рольове перевтілення, розпізнавання різних типів людей через їх характеристики, кольорову гамму. Одними із підрозділів тренінгу є костюмована фотосесія «Моя усмішка», «Мій характер», «Характер мого друга», «Моє Стимулятко» та кастинг з декламування діалогів до мультимедійних уроків. Переможці кастингу (а серед членів журі – Народний артист України) здобудуть можливість озвучувати тексти із подальшим записом на їх диск в професійній студії звукозапису.

Крім того, діти будуть задіяні в конкурсах з образотворчого мистецтва, написання чи декламації віршів, прози тощо. Всі роботи прикрасять сайт: www.stimylyatko.com, а кращі – увійдуть в унікальну багатомовну книгу «Велика Енциклопедія Стимуляток», примірники якої поповнять скарбницю творчих здобутків України. Всі учасники будуть відзначені Сертифікатами. Також, передбачено нагородження переможців Грамотами, Дипломами у різноманітних номінаціях.

Під час тренінгу ми розкриємо дітям поняття їх внутрішнього потенціалу – їх «Стимулятка»; спрямуємо увагу на зацікавленість своїм внутрішнім світом.

Поєднання тестових, проективних методик та ігрових форм спілкування з дітьми  сприяє найповнішому виявленню індивідуальних особливостей кожної дитини з наданням рекомендацій із їх удосконалення, свідомого вибору майбутньої професії.

Світ дитини яскравий і, водночас, дуже змінний і загадковий. Щоб не помилитися та отримати максимально точний, об’єктивний результат, спостерігаючи при цьому за динамікою змін у часі, для дітей розроблені спеціальні комплекти анкет. Це, зокрема, 2 дитячі анкети («Яким є моє Стимулятко», «Де буду Я?»), які заповнюються кожною дитиною особисто під час тренінгу, та 2 анкети для дорослих (на вибір – мама, батько, бабця, дідусь), («Ваше бачення внутрішнього світу дитини»; «Ваше бачення свого внутрішнього світу»), що складаються із власних спостережень за дитиною та собою.

Співставлення висновків анкет дає можливість побачити більш ясну картину дитячого «Я» – концепції самопізнання; створити «ситуацію успіху».

Для участі у пілотному проекті «Пізнай себе, або рости зі Стимулятком!», що складається з тренінгу та анкетування, ми пропонуємо укладення із нашим інститутом договору. Проект договору додається. Вартість участі у тренінгу (10 годин занять), який включає в себе анкетування «Яким є моє Стимулятко»,«Де буду Я?», «Ваше бачення внутрішнього світу дитини»; «Ваше бачення свого внутрішнього світу»; проходження дитиною костюмованої фотосесії «Моя усмішка»; участь її у кастингу  для запису у професійній студії; розміщення творчих робіт гарантовано на сайті та вибірково у книзі; урочисте отримання сертифікату про проходження та подальше залучення до Програми творчої реалізації «Стимул» становить 500 грн. (250 грн. – передоплата та 250 грн. – післяоплата на рахунок ВИКОНАВЦЯ.)

Для кожного з Вас, шановні батьки, хто заповнить анкети, ми запропонуємо індивідуальні методичні поради по удосконаленню виховання та пробудженню прихованих здібностей Вашої дитини, а також, Ви отримаєте власні Деталізовані характеристики «Стимул».

З повагою та надією на співпрацю, команда Програми творчої реалізації «Стимул»

Пошук


НОВИНИ

01.01.2020
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає всім здоров'я, творчих і наукових звершень у Новому 2020 році!
10.12.2019
Проведено науково-практичний семінар «Пошук шляхів удосконалення інфокомунікацій» Розглянуто шляхи удосконалення інфокомунікаційної сфери, описано напрямки удосконалення технологій передачі даних та відповідних мереж, підходи до удосконалення підприємств телекомунікаційної сфери і його пришвидшення. Проаналізовано питання менеджменту персоналу підприємств,...
26.11.2019
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank