Звернення до батьків

Шановні батьки!logo-stumyatkoНауково-дослідний інститут інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова звертається до Вас з пропозицією долучитися до Програми творчої реалізації «Стимул», яка розроблена вченими та науковцями Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій (м. Львів) спільно з вчителями, творчою інтелігенцією Львівщини.

Ґрунтуючись на дослідженнях швейцарського психоаналітика Карла Густава Юнга, спираючись на творче переосмислення і комплексне застосування моделей DISC, MBTI, М.Белбіна, В.Герчикова та інших, перевірених на валідність, методик, Програма «Стимул» пройшла апробацію в Україні та за її межами, зокрема в ОНАЗ ім.О.С.Попова; Морехідному коледжі технічного флоту ОНМА; Школі-ліцеї «Оріяна» та спеціалізованій школі 1 ступеня №4 (м.Львів); Концерні Радіомовлення, радіозв’язку та телебачення; Виробничому об’єднанні «Азтелеком» (республіка Азербайджан); Дочірньому підприємстві «Сінергія»; Науково-виробничому підприємстві «Квант-Ефір»; Керченській міській раді та ін.

В рамках цієї Програми, ВПЕРШЕ в Україні, започатковано пілотний проект «Пізнай себе, рости зі Стимулятком!» для учнів м. Львова. Метою є реалізація ініціатив по виявленню прихованих можливостей дитини та пошуків нових шляхів їх розвитку.

Ваша дитина матиме можливість взяти участь в ігрово-психологічному тренінгу «Рости, Стимулятко!» і відчути себе актором, режисером, постановником, дизайнером, стилістом… На неї чекатимуть – рольове перевтілення, розпізнавання різних типів людей через їх характеристики, кольорову гамму. Одними із підрозділів тренінгу є костюмована фотосесія «Моя усмішка», «Мій характер», «Характер мого друга», «Моє Стимулятко» та кастинг з декламування діалогів до мультимедійних уроків. Переможці кастингу (а серед членів журі – Народний артист України) здобудуть можливість озвучувати тексти із подальшим записом на їх диск в професійній студії звукозапису.

Крім того, діти будуть задіяні в конкурсах з образотворчого мистецтва, написання чи декламації віршів, прози тощо. Всі роботи прикрасять сайт: www.stimylyatko.com, а кращі – увійдуть в унікальну багатомовну книгу «Велика Енциклопедія Стимуляток», примірники якої поповнять скарбницю творчих здобутків України. Всі учасники будуть відзначені Сертифікатами. Також, передбачено нагородження переможців Грамотами, Дипломами у різноманітних номінаціях.

Під час тренінгу ми розкриємо дітям поняття їх внутрішнього потенціалу – їх «Стимулятка»; спрямуємо увагу на зацікавленість своїм внутрішнім світом.

Поєднання тестових, проективних методик та ігрових форм спілкування з дітьми  сприяє найповнішому виявленню індивідуальних особливостей кожної дитини з наданням рекомендацій із їх удосконалення, свідомого вибору майбутньої професії.

Світ дитини яскравий і, водночас, дуже змінний і загадковий. Щоб не помилитися та отримати максимально точний, об’єктивний результат, спостерігаючи при цьому за динамікою змін у часі, для дітей розроблені спеціальні комплекти анкет. Це, зокрема, 2 дитячі анкети («Яким є моє Стимулятко», «Де буду Я?»), які заповнюються кожною дитиною особисто під час тренінгу, та 2 анкети для дорослих (на вибір – мама, батько, бабця, дідусь), («Ваше бачення внутрішнього світу дитини»; «Ваше бачення свого внутрішнього світу»), що складаються із власних спостережень за дитиною та собою.

Співставлення висновків анкет дає можливість побачити більш ясну картину дитячого «Я» – концепції самопізнання; створити «ситуацію успіху».

Для участі у пілотному проекті «Пізнай себе, або рости зі Стимулятком!», що складається з тренінгу та анкетування, ми пропонуємо укладення із нашим інститутом договору. Проект договору додається. Вартість участі у тренінгу (10 годин занять), який включає в себе анкетування «Яким є моє Стимулятко»,«Де буду Я?», «Ваше бачення внутрішнього світу дитини»; «Ваше бачення свого внутрішнього світу»; проходження дитиною костюмованої фотосесії «Моя усмішка»; участь її у кастингу  для запису у професійній студії; розміщення творчих робіт гарантовано на сайті та вибірково у книзі; урочисте отримання сертифікату про проходження та подальше залучення до Програми творчої реалізації «Стимул» становить 500 грн. (250 грн. – передоплата та 250 грн. – післяоплата на рахунок ВИКОНАВЦЯ.)

Для кожного з Вас, шановні батьки, хто заповнить анкети, ми запропонуємо індивідуальні методичні поради по удосконаленню виховання та пробудженню прихованих здібностей Вашої дитини, а також, Ви отримаєте власні Деталізовані характеристики «Стимул».

З повагою та надією на співпрацю, команда Програми творчої реалізації «Стимул»

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank