Львівський навчально-науковий центр ОНАЗ ім.О.С.Попова

Львівський навчально-науковий центр (Львівський ННЦ ОНАЗ) є структурним підрозділом Одеської національної академії зв'язку ім.О.С. Попова і надає студентам можливість навчатися безпосередньо на місцях їх роботи та проживання.

Центр створений у вересні 2003 року з метою задоволення зростаючих потреб Львівського регіону та України у забезпеченні підприємств і населення інфокомунікаційними послугами, а також для підвищення ефективності взаємодії ринку праці та ринку освітніх послуг.

Львівський ННЦ надає можливість здобувати вищу освіту за заочною формою навчання без відриву від виробництва та отримувати навчально-консультативні послуги – лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, консультації з циклів дисциплін гуманітарної та соціально-економічної, математичної та природничо-наукової, загально-професійної та практичної підготовки.

У своїй діяльності Львівський ННЦ керується нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки України та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Детальніше на сайті ОНАЗ ім.О.С.Попова

Наша адреса:
вул. Тролейбусна, 11, м.Львів, 79053
роб. тел./факс: (032) 263-20-83
моб. тел.: (063) 025-13-20
ел. пошта lvonat@i.ua


 

 

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank