Біографія

Photo1010380-1Тренер ПТР "Стимул", сертифікований інструктор зі стилю Чень з Тай Цзи Цюань.

Ігор Юрійович Понаровський народився 2 жовтня 1962 року.

Шкільні та юнацькі роки провів у рідному місті Львові. З дитинства цікавився бойовими мистецтвами Китаю, вивчав різні напрямки, освоював різноманітні техніки ведення бою. Та, зрештою, зупинився на стилі ТайЦзи Цюань, як найбільш прийнятному та близькому йому по духу.

З 2000 року є співзасновником і членом президії Львівського осередку Всеукраїнської Федерації Він Чун Кунг-Фу і Джет Кун-До.

З 2005 року є членом Пекінської спортивної Асоціації Тай Цзи Цюань зі стилю Чень під керівництвом майстра Чен Ю.

У 2004 – 2005 роках протягом 8 місяців проходив навчання з Тай Цзи Цюань зі стилю Чень в майстра Бо – особистого учня майстра Чен Юя. Майстром Бо називають Бориса Васильєва, який є президентом і головним шефом Британської Колумбії канадської спортивної асоціації Чень стиль Тай Цзи Цюань.

У 2007 році протягом двох місяців пройшов навчання на Першому семінарі з Тай Цзи Цюань, стиль Чень під керівництвом майстра Бо.

У 2009 році протягом двох місяців пройшов навчання на Другому семінарі з Тай Цзи Цюань, стиль Чень під керівництвом майстра Бо.

ImageImage1У 2009 році 2 жовтня отримав Сертифікат № 003 на кваліфікацію інструктора та право ведення занять зі стилю Чень з Тай Цзи Цюань.

З жовтня 2012 року співпрацює з Науково-дослідним інститутом інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С. Попова. Як тренер  ПТР "Стимул", проводить заняття з Тай Цзи Цюань стилю Чень, які спрямовані на вивчення різноманітних технік, зняття стресу, зміцнення імунітету, покращення самопочуття та комплексного оздоровлення організму в цілому.  

Життєвим кредо тренера є вислів: "Тай Цзи Цюань - позитивний заряд для фізичного розвитку, а Програма творчої реалізації "Стимул" - позитивний імпульс для духовного розвитку людини. Їх поєднання забезпечує гармонійний розвиток особистості в цілому!"

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank