Резюме - прохання Швейка!

Жарт

Я конче хочу прийняти участь в конкурсі на одну з посад.

У Львові я з 1916 року, коли попав в Російський полон, де на фронті я воював за свого найяснішого цісаря Франца Йосипа. За цей час я досконало вивчив українську мову, пережив трьох Йосипів - Франца Йосипа, Пілсудського Йосипа, Сталіна Йосипа. В Україні  двох Леонідів і одного Віктора. Я живучий, як собаки, що їх виловлював на вулицях Праги.

З дитинства мене тягнуло у зв'язок. Як треба було комусь щось передати – посилали мене. Я слово в слово запам'ятовував команду. В мене геройська пам'ять ще з Першої світової війни. Коли я розмовляв по телефону зі своїм начальником лейтенантом Лукашем, я тримав трубку не біля лівого вуха, бо після контузії я погано чую, а біля правого. І  я знаю, куди говорити, щоб мене чули. О, я пройшов  і Радянські табори, сидів в буцегарні разом з самим Корольовим Сергієм Павловичем.  Так і собачки – космонавти Лайка і Стрілка – це мої кандидати, я їх сам особисто виловив на вулицях Москви – де вивчив  російську мову.

Нині я в Україні, і мені сам Тигіпко наказав по новій пенсійній  реформі працювати до смерті. А оскільки я збираюсь жити довго, звик воювати  і працювати на передовій, я конче хочу бути зв'язківцем тут, оскільки розумію, що тут формуються передові сили зв'язку України.

Слава Україні!
Героям слава!...

До цього листа  про свою долю (резюме) представляю документ –тест на можливість роботи в рядах передових солдат зв'язку. Згоден, як на головного зв’язківця, так і на рядового по зв'язку. Я вірю в нашу перемогу і знаю, що битву за зв'язок ми обов'язково виграємо. І цього разу, коли в рядах будуть  такі велетні духу, як я. Хай живе зв'язок! Хай живе Швейк!

                                                                                     Ваш Йозеф Швейк

Хай живе ПТР "Стимул"! Хай живуть великі тости, вибачте, точніше тести. Я ж бо можу відрізнити тоста від теста, я ж не дурень! Всі дані по тестуванню один в один схожі на тестування Йозефа Швейка. Таке буває рідко!

                                                        З надією Ваш народний артист України
Сергій Павлович (Кустов)

 

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank