Програма творчої реалізації "Стимул" – ключ до творчості!

 

Кожна людина, хоча б раз на день, бачить своє відображення в дзеркалі. Так ми пізнаємо себе візуально, звіряємо зовнішній і внутрішній світ, чи працюють вони синхронно у надії, вірі, любові.

Не кожна людина прагне  і може заглянути в задзеркалля своєї душі, в її таємниці, подивуватись: невже це я? Це мій внутрішній "портрет"???

Завдяки Програмі творчої реалізації "Стимул" кожен зможе сказати: я - неповторний і не схожий ні на кого; я - маю в своїй душі всесвіт, я - творець своїх емоцій і почуттів.

Кожна людина на землі - творець. Великий, маленький, яскравий чи скромний - але творець.

Людино, твори!

Слухай свою інтуїцію!

Звернися до ПТР"Стимулу", який допоможе!!!

Ти відчуєш красу життя, той казковий світ, що відкриється перед тобою, коли ти інтуїтивно візьмеш перо, подивишся у вікно і напишеш: "Сонечко востаннє  залоскотало жовтий листочок,  листочок відірвався від гілочки та полетів…"

Цього достатньо, щоб до кінця життя не випускати з руки перо, зачаровуватися звуками життя…

Прийди до "Стимула". Разом – ми нездоланні! 

Народний  артист  України 
Сергій  Павлович  Кустов

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank