5 жовтня 2015 року - тематичне зібрання «Слово про викладача!»

5zhovtnyaВикладач… Скільки всього охоплює дане слово: це наставник, порадник, друг. Завжди можна сподіватися на взаєморозуміння, підтримку і реальну допомогу у вирішенні багатьох проблем, пов’язаних з навчанням, отриманням необхідної інформації та повсякденністю.

Тож висловлюємо сердечну вдячність всім вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.

Екскурс в історію.

День вчителя (День працівників освіти) - це професійне свято, яке відзначають працівники освіти України щорічно у першу неділю жовтня.

Україні свято встановлено згідно Указу Президента України № 513/94 «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 року «…на підтримку ініціативи працівників освіти України…».

Згідно рішення ЮНЕСКО,  Всесвітній день вчителя почали відзначати з 1994 року.

Творча команда тренерів та міні-тренерів Програми творчого розвитку "Стимул" Програми творчого розвитку "Стимул" представила такі заходи:

1. Створення спільного колажу «Символи вчительської праці», в якому кожен елемент підібрано згідно певного значення:

Сова - символ мудрості, обізнаності, досвіду педагога.

Енциклопедія – надбання знань людства, які накопичувалися віками та передавалися з покоління в покоління.

Олівець – символ наукового підходу та запису інформації.

Квіти – щира вдячність та пошана за клопітливу щоденну працю викладачів.

Вишита серветка – життєва дорога викладачів та учнів.

2. Тематична бесіда-обговорення «Така потрібна праця педагога!». В ході бесіди було підкреслено, що в становленні кожної людини, як особистості, велике значення має не лише виховання батьків, але і робота вчителів, які своєю невтомною щоденною працею спонукають майбутніх працівників різноманітних професій до старанної відданої праці на благо суспільства і держави. Адже професія вчителя, крім уміння самому навчатися та навчати інших, вимагає ще одного, але такого важливого вміння, - відчувати кожного учня, його потреби.

 

Творчий колектив ПТР «Стимул»

вітає працівників освіти з професійним святом.

Бажаємо, щоб вогонь творчості та любові

до власної професії ніколи не полишав ваших сердець,

а всі задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

 

Пошук


НОВИНИ

30.12.2017
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова бажає Нових творчих і наукових звершень у Новому 2018 році!
19.12.2017
Проведено науково-практичний семінар «Напрямки розвитку інфокомунікацій» На семінарі розглянуто напрямки розвитку та перспективи удосконалення інфокомунікацій, застосування апаратних засобів у телекомунікації, висвітлено питання менеджменту підприємств, врахування аспектів інформаційного сприйняття персоналу у кадровій діяльності.
26.11.2016
Колектив Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім. О.С.Попова вітає вас із Всесвітнім днем інформації.
11.10.2016
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційні аспекти в управлінні» На семінарі обговорено напрямки кадрового менеджменту і завдання його вдосконалення, інформаційні аспекти в управлінні, економічну ефективність прийнятих кадрових рішень та засоби оцінки і аналізу характеристик персоналу.
13.02.2016
Вітаємо з Всесвітнім днем радіо! Всесвітній день радіо покликаний об'єднати всіх тих, хто забезпечує вихід в ефір передач, функціонування передавальних хасобів, наповнення їх інформацією та музичними новинками. Радіо – винахід, який швидко та надійно увійшов у наше...
15.12.2015
Проведено науково-практичний семінар «Визначення ролі і впливу людських ресурсів на планування бізнес-процесів в управлінні підприємством» На семінарі розглянуто питання планування бізнес-процесів, актуальних завдань управління підприємством, визначення та ролі людських ресурсів, врахування особистісних характеристик персоналу.
01.12.2015
Спільний експеримент Одеської національної академіії зв’язку ім.О.С.Попова, Науково-дослідного інституту інфокомунікацій ОНАЗ ім.О.С.Попова та Одеського навчально-виховного комплексу №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" з виявлення інформаційно-комунікаційної компетентності учнів в умовах становлення конкурентоспроможного...
23.10.2015
Проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційне наповнення управлінських рішень» На семінарі обговорювались питання сучасних напрямків кадрового менеджменту, актуальних завдань його вдосконалення, шляхів врахування особистісно обумовлених характеристик персоналу, економічної ефективності прийнятих кадрових рішень та засобів оцінки та аналізу персоналу.
05.10.2015
Найзмістовнішим засобом для навчання здавна вважається слово викладача. Слухаючи вчителя, учні краще засвоюють навчальний матеріал, вчаться його аналізувати та узагальнювати. Завдяки слову можна спонукати учнів до роздумів. Тому ПТР "Стимул" в знак подяки говорить "Слово про...
Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank